Nový web je v přípravách, ještě to vydržte. Děkujeme za pochopení.

Web pro návštěvníky, kteří se stanou Vašimi zákazníky

Vytvoříme webové stránky či webovou aplikaci tak, aby byla připravena pro Vaše potenciální zákazníky. Jak to uděláme se dozvíte o něco níže.

První schůzka

Sejdeme se u šálku kávy či čaje

U šálku dobré kávy probereme záležitosti, které se týkají celkového procesu realizace webových stránek. Ukážeme a vysvětlíme si vzorové projekty, ze kterých bude jasné, co vše se musí připravit a jakým způsobem k tomu budeme přistupovat. Vy nám naopak povíte, čeho se týká Váš projekt a jaké máte představy.

Pochopení firmy

Poznáme Vaši firmu a Váš byznys

Prozatím jsme Vás seznámili s procesem realizace webových stránek a víte, jak budeme k Vašemu projektu přistupovat. Teď je řada na Vás, chceme, abyste nás zasvětili do Vašeho byznysu a projektu. Čím více budeme vědět, tím lépe můžeme projekt navrhnout a můžeme zvážit různá úskalí či vymyslet lepší řešení.

Ucelení projektu

Vypracujeme analýzu projektu

Seznámili jsme se s Vaší firmou a byznysem. Nyní víme, co od projektu očekáváte. Tyto informace ucelíme v přehledném dokumentu, který mimo jiné obsahuje i skicu stránek. Skica je návrh, ze kterého je zřejmé, jakým způsobem budou rozloženy prvky na celém webu a jak bude tento web přibližně vypadat.

Vytvoření grafiky

Připravíme moderní vzhled aplikace

Máme vypracovanou a oběma stranami odsouhlasenou analýzu projektu, takže nám nic nebrání, abychom začali pracovat na grafických podkladech. Podle skic vytvoříme grafiku všech podstránek. Po tomto procesu uvidíte, jak vše bude vypadat. Opět si návrh odsouhlasíme a přejdeme k dalšímu kroku realizace.

Nastavení systému

Uzpůsobíme administrační systém

Posledním a nejnáročnějším krokem realizace je vytvoření layoutu stránek, naprogramování nového či uzpůsobení našeho systému tak, aby správa obsahu byla co nejsnazší, snadno jste se vyznali v celé administraci stránek a byli jste schopni přidat, upravit a odstranit vše, co Vás jen napadne.

Zaškolení

Naučíme Vás se systémem pracovat

Po dokončení realizace Vám připravíme manuál, který bude ušitý na míru Vašemu projektu, abyste v případě nevědomosti měli po čem sáhnout. Případně Vám natočíme i video-tutoriály, jak web spravovat. Následně se sejdeme a názorně si vše ukážeme. Naši klienti si systém osvojili vždy během pár dní.

Jak se bude realizovat Váš web?

Postupně krok po kroku, od první schůzky, na které si dáme kávu nebo čaj , až po zaškolení pro práci s naším systémem.

V čem jsme lepší než konkurence a proč si nás oblíbíte?

To, co děláme, opravdu milujeme, baví nás nové technologie a rádi přijímáme veliké výzvy! Přečtěte si, co od nás můžete očekávat.

Responzivní design

60% návštěvníků přichází z mobilních zařízení jako jsou smartphony, tablety, laptopy apod. Nenechte si tyto návštěvníky utéct. Nabídněte jim web, který se jejich zařízením přizpůsobí.

Moderní vzhled

Aby si Vás návštěvník snáze zapamatoval, vytvoříme úplně nový atraktivní vzhled, který vyladíme až do nejmenšího detailu tak, že návštěvníkovi utkví v jeho podvědomí.

Uživatelská přívětivost

Určitě znáte ten pocit, když se na stránkách nemůžete zorientovat nebo nalézt informace. Navrhneme strukturu a uspořádání prvků tak, aby Vaši návštěvnící tento problém neměli.

On-page SEO

Připravíme Váš web na cestu do světa online marketingu. Dobře uspořádaný obsah a strukturovaný zdrojový kód budou vyhledávače jako je Google a Seznam lépe indexovat.

Maximální výkon

Dopřejte svým návštěvníkům svižný a spolehlivý web. Tuto vlastnost ocení nejen uživatelé starších zařízení, ale i uživatelé všech mobilních zařízení. Na výkonu stránek také záleží.

Administrační rozhraní

Pro snadnou správu obsahu máme vlastní administrační systém, který je uživatelsky přívětivý, intuitivní a dokonce i responzivní. Sami si upravíte vše, co budete potřebovat.

Přečtěte si recenze klientů na Google

Zadejte do vyhledávače Google slovo Wakers a zobrazte si, co o nás píší zákazníci.