Wakers CMS

Wakers CMS

Zamilujte si ultra-jednoduchou administraci, dáme Vám ji ZDARMA.

Proč Wakers CMS

  1. Absolutní jednoduchost - stránky editujete přesně tak, jak je vidíte.
  2. Neobtěžují Vás žádné zbytečné funkce a správu zvládne každý.
  3. Systém Vás sám vede, tak abyste nenarušili marketingový výkon.
  4. Vše je bezpečné, svižné a postavené na moderních technologiích.
  5. Systém neustále vyvíjíme a zlepšujeme.
Proč Wakers CMS
Absolutní jednoduchost

Absolutní jednoduchost

Priorita číslo 1 je jednoduchost. Systém je navržen tak, aby správa webu byla ultra-jednoduchá. Oproti jiným CMS, je toto doladěno až k úplné dokonalosti. Stránky editujete přesně tak, jak je vidíte, žádná administrace bokem, žádné zbytečnosti navíc. Slova klientů: „Je to procházka růžovým sadem!“

Povede Vás za ruce

Časy nevědomosti a nejistých pokusů při správě webu jsou pryč. Systém Vám umožňuje dělat úpravy pouze do takové míry, aby nebyla narušena informační architektura a tím i celá marketingová strategie webu. Celkový web tedy zůstane přehledný, hezký a hlavně marketingově výkonný.

Povede Vás za ruce
Ostatní strčí do kapsy

Ostatní strčí do kapsy

Architektura systému je založena na dlouholetých zkušenostech s vývojem software a na zkušenostech s realizací marketingově výkonných www stránek. Díky promyšleným funkcím, pokryje totéž, jako jakýkoli zdarma dostupný CMS a umí i spoustu věcí navíc.

Je ZDARMA

Vyplývá to z naší celkové filozofie. Jsme společenství freelancerů a sami se potřebujeme posouvat vpřed. Inovací systému zabíjíme 2 mouchy jednou ranou. Místo toho, aby klienti platili vývoj, tak my sami na systému průběžně pracujeme, těžíme z toho pak konkurenční výhodu.

Je ZDARMA
Plány se systémem

Plány se systémem

Systém je navržený i pro naše programátory, tak aby implementace webu byla extrémně rychlá a jednoduchá. Máme v plánu systém zdarma poskytovat i dalším freelancerům, kteří by se rádi podíleli na inovacích. To si ovšem vyžaduje časově náročné úpravy - na kterých průběžně pracujeme.

Využívané technologie

Pro fajnšmekry jsme sepsali technologie nejčastěji využívané naším CMS.

PHP 7.3
Propel2 ORM
Symfony
(components)
jQuery
Bootstrap 4
Docker
NGINX
MariaDB
NodeJS + NPM
GULP 4
SCSS