Wakers CMS

Wakers CMS

Zamilujte si ultra-jednoduchou administraci, dáme Vám ji ZDARMA.

Proč Wakers CMS

  1. Stránky editujete přesně tak, jak je vidíte.
  2. Neobtěžují Vás žádné zbytečné funkce.
  3. Systém Vás vede, abyste nenarušili marketingový výkon.
  4. Vše je bezpečné, svižné a moderní.
Absolutní jednoduchost

Absolutní jednoduchost

Priorita číslo 1 je jednoduchost. Systém je navržen tak, aby správa webu byla ultra-jednoduchá. Oproti jiným CMS, je toto doladěno až k úplné dokonalosti. Stránky editujete přesně tak, jak je vidíte, žádná administrace bokem, žádné zbytečnosti navíc. Slova klientů: „Je to procházka růžovým sadem!“

Povede Vás za ruce

Časy nevědomosti a nejistých pokusů při správě webu jsou pryč. Systém Vám umožňuje dělat úpravy pouze do takové míry, aby nebyla narušena informační architektura a tím i celá marketingová strategie webu. Celkový web tedy zůstane přehledný, hezký a hlavně marketingově výkonný.

Povede Vás za ruce
Ostatní strčí do kapsy

Ostatní strčí do kapsy

Architektura systému je založena na dlouholetých zkušenostech s vývojem software a na zkušenostech s realizací marketingově výkonných www stránek. Díky promyšleným funkcím, pokryje totéž, jako jakýkoli zdarma dostupný CMS a umí i spoustu věcí navíc.

Je ZDARMA

Vyplývá to z naší celkové filozofie. Jsme společenství freelancerů a sami se potřebujeme posouvat vpřed. Inovací systému zabíjíme 2 mouchy jednou ranou. Místo toho, aby klienti platili vývoj, tak my sami na systému průběžně pracujeme, těžíme z toho pak konkurenční výhodu.

Je ZDARMA
Plány se systémem

Plány se systémem

Systém je navržený i pro naše programátory, tak aby implementace webu byla extrémně rychlá a jednoduchá. Máme v plánu systém zdarma poskytovat i dalším freelancerům, kteří by se rádi podíleli na inovacích. To si ovšem vyžaduje časově náročné úpravy - na kterých průběžně pracujeme.

Využívané technologie

Pro fajnšmekry jsme sepsali technologie nejčastěji využívané naším CMS.

PHP 7.3
Propel2 ORM
Symfony
(components)
jQuery
Bootstrap 4
Docker
NGINX
MariaDB
NodeJS + NPM
GULP 4
SCSS